#1 2013-03-03 13:50:56

Nihil

Administrator

Zarejestrowany: 2013-03-02
Posty: 74
Punktów :   

Odpowiedzi na zadawane pytania

Czym są wygnańcy?
Wygnańcem może zostać wróżka, która w jakiś sposób naraziła się swojej rasie lub sama porzuciła swoją społeczność. Wygnańcy nie są mile widziani w swoim pierwotnym mieście, jednak w innych wita się ich nieco chętniej. Pomimo utraty kontaktów z resztą swojej rasy, nie są pozbawiani typowych dla siebie zdolności i zachowują swój typowy wygląd.

Czy jeśli nie oglądałem/am lub nie czytałem/am Sword Art Online nie mogę uczestniczyć w grze?
Oczywiście, możesz. Jak już pisałem w zasadach forum, nie nawiązujemy tutaj w żaden sposób do fabuły mangi i anime Sword Art Online, tak więc jedyne czego potrzebujesz, to poczytać nieco o rasach i ich zdolnościach na naszym forum

Czy wybór rasy jest ostateczny?
Tymczasowo tak. Po wybraniu rasy i przyznaniu jej przez Administratora nie będzie można już zmienić.

Gdzie zacząć?
Chociaż według oryginału SAO rozgrywka powinna rozpocząć się w mieście rasy, do której się należy, tutaj nie jest to konieczne. Można zjawić się w innym miejscu, w którym jest już ktoś inny, by nie trzeba było czekać, aż zjawi się ktoś, kto nam łaskawie odpisze.


Czy można tu umrzeć i co się wtedy stanie?
Umrzeć można, oczywiście. Wtedy jednak musimy zacząć budować postać praktycznie od początku (zachowujemy jedynie zwierzaki). Po śmierci pojawiamy się w pobliżu Drzewa Życia

W jaki sposób będzie można zarabiać i na co wtedy wydać pieniądze?
Zarabiać będzie można na handlu lub poprzez wykonywanie różnych misji. Pieniądze będzie można wydać na nowe sprzęty (ekwipunek), domy, zwierzaki, naukę umiejętności itp.

Czy wszystkie rasy są ze sobą sprzymierzone?
Aktualnie - żadna nie jest dla siebie ani wrogiem, anie sprzymierzeńcem.

Jak mogę rozwinąć swoją postać?
Wykonuj zadania, kupuj ekwipunek i funkcjonuj w świecie, a twoja postać z czasem stanie się coraz potężniejsza.

Czy wszystko na tym forum to gra? (tzn. czy nasze postaci mają także życie w fikcyjnym życiu realnym, czyli np. mogą się pytać innych o prawdziwe imiona, pojawiają się cheaty itp)

Poddam to głosowaniu.

Czy i kiedy pojawią się siedziby ras?
Siedziby ras jako takie już sie pojawiły, jednak planuję w najbliższym czasie ulepszyć to nieco. Nie wiem jednak, kiedy znajdę na to czas.

Kto kieruje NPCami?
NPC nie mają charakteru, mogą nam coś sprzedać lub zlecić zadanie, nic więcej. Jeśli jednak zajdzie taka potrzeba, kierować nimi będą Admin lub moderatorzy.

Jakie potwory i istoty występują na forum?

Wszystko jest w bestiariuszu.

Jak edytować sygnaturę?

Na górze strony masz panel. Kliknij tam link "Profil". Wtedy po lewej masz tabelkę, gdzie musisz kliknąć opcję "Sygnatura/Avatar". Dalej wchodzisz w okienko z opcjami sygnatury i tam wpisujesz odpowiedni tekst.


Aktualne miejsce pobytu: Dolina Motyli
Stan gotówkowy: 500 sztuk złota
Przynależność: Sylf

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.g608-2.pun.pl www.bforc3.pun.pl www.dobrzyniak.pun.pl www.kadry.pun.pl www.collegium.pun.pl